Osiągnięcia 2012/2013

Kucz Adam :

- Laureat VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów ( opiekun mgr K. Łępicka)

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr K. Łępicka)

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr M. Kamińska)

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G Łopatka)

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr J.Mikuła)

Magdalena Kościelna

- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr J.Mikuła)

Tomasz Budnicki

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S. Tagosz)

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

Patryk Mikołajec

- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

- Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego (opiekun mgr Jolanta Bieńkowska)

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr B. Kocjan)

Grzegorz Stroka

- Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H.Bieniek)

Adam Rojek

- Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H.Bieniek)

Michał Olszowski

- Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J. Palińska)

Patrycja Brzóska

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

Martyna Lasota

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr Hanna Skowrońska)

Joanna Walas

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

Maciej Małecki

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

Robert Szymański

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

Wojciech Popek

- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S. Targosz)

Strony przedmiotowe